بطری آب معدنی ۱۰۰ درصد قابل بازیافت نستله

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

آرشیو مطالب

امکانات وب

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین شرکت آب معدنی پیور لایف وابسته به شرکت نستله اعلام کرده است که راستای تعهد به محیط زیست نوعی بطری آب معدنی ۷۰۰ میلی لیتری از پلاستیک ۱۰۰ درصد قابل را به بازار عرضه خواهد کرد.

پیور لایف یک برند آب معدنی است که بیشتر در آمریکای شمالی توزیع می‌شود. نستله اعلام کرده که این بطری را در راستای اهداف برند و تعهدی که به مشتریانش در جهت حفظ طبیعت دارد به بازار عرضه کرده است. این شرکت از سال ۲۰۰۶ به بعد روند کاهش استفاده از پلاستیک غیر قابل بازیافت را در محصولاتش آغاز کرده است.

شرکت‌های ستله  و دنون پیشتر اعلام کرده بودند که با همکاری یک استارتاپ آمریکایی، بطری‌های نوشیدنی %۱۰۰ طبیعی را تولید کرده‌اند و اولین بطری‌های تولید شده قابل بازیافت توسط دو کمپانی دنون و نستله تا سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه خواهند شد اما گویا نستله دو سال زودتر از موعد اعلام شده  این بطری‌ها را به بازار عرضه کرده است.

شرکت نستله واترز ایرانیان هم وابسته به نستله مادر  در مراسمی‌که امسال در پژوهشکده محیط‌ زیست دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد، تفاهم‌نامه پژوهشی در راستای توسعه پایدار زیست‌محیطی برای بازیافت بطری PET امضا کرد.

نستله در گذشته به بی توجهی به محیط زیست و  هدر دادن آب در تولید آب بسته بندی متهم شده بود.

نویسنده : نیلوفر ابی بازدید : 5 تاريخ : سه شنبه 1 اسفند 1396 ساعت: 8:14

برچسب‌ها :

نویسنده : محمد رضا جوادیان بازدید : 7 تاريخ : سه شنبه 1 اسفند 1396 ساعت: 9:02
برچسب‌ها :

پر مخاطب ها

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :