نکات دیوارپوش برای حمام :: اخبار عمومی ایران

نکات دیوارپوش برای حمام

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  نکات دیوارپوش برای حمام

  دیوارپوش های مقاوم در برابر آب و رطوبت به سرعت جای خود را به عنوان یک جایگزین مناسب برای کاشی های حمام تبدیل شده اند. دیوار پوش ها به طور کلی ارزان تر است،و در طرح های مختلف در دسترس است، و در نهایت نصب آسان است. در اینجا راهنمایی های لازم که به شما در انتخاب و نصب دیوارپوش های حمام کمک می کند را آورده ایم:

  هنگام نصب پانل های حمام، چسب را کاملا به سمت چسب به دیوار تزریق کنید. این باعث می شود که رطوبت از بخار، پاشش جلوگیری شود که در غیر این صورت راه خود را در پشت دیوارپوش یا کاشی پیدا خواهد کرد و در نهایت تبدیل به یک مکان پرورش برای قالب می شود. با نصب دیوارپوش ضد آب، شما می توانید از خرید مواد ضدعفونی کننده اجتناب کنید و نیازی به نگرانی در مورد مسائل بهداشتی نداشته باشید.

  هنگام خرید پانل های خود مطمئن شوید که آنهایی را انتخاب کنید که ضد آب هستند و طراحی شده اند که در اطراف بخار و آب استفاده شوند. هنگامی که این دیوارپوش را نصب می کنید، می توانید مطمئن شوید که از اسپری آب دوش، بخار و یا تمیز کردن آنها با پاک کننده مایع خسارت نداشته، آنها را تخریب یا خراب نکنید.

  اجتناب از لایه برداری که به طور معمول به تصویر زمینه و تراشه که شما اغلب با کاشی می بینند اتفاق می افتد، زیرا پانل های حمام با دوام تر است. از آنجایی که این مدت طولانی است، شما لازم نیست که از آن به عنوان جایگزینی با انواع دیگر پوشش های دیوار استفاده کنید.

  با نصب وسایل حمام شما می توانید زمان، پول و ناامیدی را صرفه جویی کنید، زیرا بر خلاف کاشی های نصب شده که معمولا نیاز به استفاده از یک مته مخصوص برای جلوگیری از تراشیدن و یا ترک خوردن کاشی ها، می توانید آینه ها و سایر موارد را با پیچ ها به دیوار پوشانید.

  http://www.irandecorasion.com/fa/pages/29

  http://www.irandecorasion.com/fa/pages/35

  http://azaran-decor.com/src.aspx?kw=%D8%AF%DB%8C%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%BE%D9%88%D8%B4

  نویسنده : azarandecor95 بازدید : 0 تاريخ : شنبه 21 بهمن 1396 ساعت: 18:04
  نویسنده : محمد رضا جوادیان بازدید : 3 تاريخ : شنبه 21 بهمن 1396 ساعت: 18:05
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها