بررسی مشکل کارمند معترض مخابرات ارومیه/ اعزام تیم پیگیری :: اخبار عمومی ایران

بررسی مشکل کارمند معترض مخابرات ارومیه/ اعزام تیم پیگیری

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  در پی دستور وزیر ارتباطات مبنی بر پیگیری موضوع انتشار عکس کارمند معترض مخابرات در شبکه های اجتماعی، رئیس هیات مدیره مخابرات از اعزام تیم بررسی صحت و سقم موضوع به ارومیه خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از خبرگزاری مهر، روز چهارشنبه، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات با انتشار عکسی در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام، از برخورد شرکت مخابرات آذربایجان غربی با یکی از کارمندان معترض خود، انتقاد کرد.

  در این تصویر با کارمند معترضی در مخابرات آذربایجان غربی برخورد شده و میز و صندلی وی جمع آوری شده است. در این زمینه وزیر ارتباطات از مدیرعامل مخابرات خواست تا موضوع را سریعا پیگیری کرده و مشکل مرتفع شود.

  دراین خصوص برات قنبری معاون وزیر و رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران نسبت به این موضوع واکنش نشان داد و گفت : تیمی برای بررسی این  مشکل به ارومیه اعزام می شوند تا موضوع را سریعا پیگیری کنند.

  وی با بیان اینکه شرکت مخابرات ایران همواره باور دارد بخش بزرگی از توان ارتباطات کشور به سرمایه انسانی آن وابسته است و در جهت حفظ سطح اشتغال و حقوق کارکنان خود کوشیده است، گفت: مبنای سیاست ها و فعالیت های شرکت مخابرات ایران توجه به اعتبار و جایگاه نیروی انسانی است و تلاش می کنیم که این موضوع شفاف و مشخص شود تا تامین امنیت شغلی افراد تضمین شود.

  رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران با تاکید بر اجرای حق و حقوق کارکنان بر اساس قانون ، توسط شرکت مخابرات ایران گفت : این شرکت بنا به مسئولیت اجتماعی و تعهد سهامداران به شرایط قرارداد خصوصی‌سازی، سطح اشتغال را ثابت نگه داشته و از تعدیل نیروی انسانی خودداری کرده است.

  از سوی دیگر، روابط عمومی شرکت مخابرات ایران نیز با انتشار اطلاعیه ای، اعلام کرد که نیروی نشان داده شده در شبکه های اجتماعی، جزء نیروهایی بوده که بنا بر ضوابط حضور نیرو در محل کار باید بعد از عقد قرار داد با پیمانکار مربوطه، در محل کار حضور یابد که به دلایل خاص خودشان از این موضوع امتناع ورزیده است و لذا به دلیل نامشخصی اقدام به انتشار به این عکس کرده است.

  مخابرات تاکید کرده که به هیچ وجه در پی اخراج نیروها نبوده و انتشار عکس غیر واقعی و بدون بازگویی دلیل اتفاق، تنها استفاده ابزاری از شبکه های اجتماعی و مجازی است.

  نویسنده : محمد رضا جوادیان بازدید : 12 تاريخ : جمعه 24 شهريور 1396 ساعت: 15:36
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها ads-123