واکنش شرکت مخابرات ایران به انتشار یک عکس در فضای مجازی :: اخبار عمومی ایران

واکنش شرکت مخابرات ایران به انتشار یک عکس در فضای مجازی

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  شرکت مخابرات ایران در واکنش به انتشار عکسی در فضای مجازی اعلام کرده مخابرات همواره حافظ منافع کارکنان خود هست.

  به گزارش پایگاه خبری هنا به نقل از پارس نیوز،

   در روزهای گذشته تصویر یکی از پرسنل شرکتی استان آذربایجان غربی در فضای مجازی منتشر شد؛ شرکت مخابرات ایران در واکنش به این تصویر که ظاهرا مربوط به اخراج یکی از کارکنان به دلیل امضا نکردن قرارداد است، توضیحاتی منتشر کرده است. در این توضیحات آمده:

  از آنجایی که نیروی انسانی در هرسازمان، به‌عنوان رکن اصلی به حساب آمده و تکریم آنان از اصول اصلی مدیریت می باشد ، سیاست شرکت مخابرات ایران نیز همواره حفظ منزلت نیروی انسانی، تامین امنیت شغلی و اشتغال پایدار هست و خواهد بود.

  این شرکت با توجه به تقسیم بازار مخابراتی کشور بین اپراتورهای جدید و افزایش قابل توجه هزینه ها و تعهدات مخابرات در سال های اخیر تعدیل نیرو نداشته، زیرا حفظ کرامت انسانی همکاران، مبنای سیاست‌ها و اقدامات در شرکت مخابرات بوده و این شرکت ارزش و جایگاه والایی را برای نیروهای انسانی سازمان قایل می‌باشد .

  بر این اساس نیروی نشان داده شده در شبکه های اجتماعی، جزء نیروهایی بوده که بنا بر ضوابط حضور نیرو در محل کار می بایست بعد از عقد قرار داد با پیمانکار مربوطه در محل کار حضور یابد. که به دلایل خاص خودشان از این موضوع امتناع ورزیده است و لذا به دلیل نامشخصی اقدام به انتشار به این عکس نموده است.

  لازم به ذکر است شرکت مخابرات به هیچ وجه در پی اخراج نیروها نبوده و انتشارعکس غیر واقعی و بدون بازگویی دلیل اتفاق، تنها استفاده ابزاری از شبکه‌های اجتماعی و مجازی می‌باشد.

  واکنش شرکت مخابرات ایران به انتشار یک عکس در فضای مجازی

  نویسنده : محمد رضا جوادیان بازدید : 9 تاريخ : جمعه 24 شهريور 1396 ساعت: 15:36
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها ads-123