شهردار آینده بدنه متورم شهرداری اهواز را ساماندهی کند

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

امکانات وب

پر مخاطب ها

آرشیو مطالب

برچسب ها

سید ناصر موسوی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز، با اشاره به مطالبات نمایندگان شورا از شهردار آینده اظهار داشت: تنها مطالبه‌ای که از شهردار آینده داریم این است که در وهله نخست خادم بی چون و چرای مردم باشد، به ایشان گفته‌ایم اگر خدمت واقعی داشته باشد شورا نیز نه تنها ناظر بلکه خادم وی خواهد بود.

وی با بیان اینکه یکی از موضوعات مهم و مورد بحث شورا و شهردار آینده متورم بودن بدنه شهرداری اهواز از نیروی انسانی است، افزود: اگر بخواهیم نیروی انسانی جذب شده را اخراج کنیم با معضل بیکاری شهروندان اهوازی مواجه می‌شویم.

عضو شورای شهر اهواز گفت: متورم بودن بدنه شهرداری به دلیل تعریف نیرو بدون پروژه‌ است و به همین خاطر از شهردار محترم درخواست داریم که با ایجاد پروژه‌های عمرانی، فرهنگی، زیر ساختی جدید و نیز جذب سرمایه‌گذار شاهد توزیع نیروهای انسانی حاضر در بدنه شهرداری بین پروژه‌ها باشیم.

وی با بیان اینکه امیدواریم در کنار تعریف پروژه‌های جدید شاهد کارائی پرسنل حاضر در شهرداری باشیم، تصریح‌کرد: جذب نیرو بدون تعریف پروژه به یکی از بزرگترین معضلات شهرداری و شهر اهواز تبدیل شده و هرآنچه که از مردم دریافت می‌شود صرف پرداخت حقوق و دستمزد پرسنل می‌شود اما جایی که کاری وجود ندارد نباید حقوق هم پرداخت شود.

موسوی‌نژاد افزود: شهردار باید از کادر مجرب، متعهد و متخصص بهره‌برداری کند و از تبعیض‌ها که سبب تنش‌های اجتماعی می‌شود جلوگیری کند و با عجین کردن تعهد و تخصص شاهد پیشرفت شهرمان باشیم.

وی در پاسخ به سوالی مبنی براینکه شورا در زمینه جلوگیری از انتصابات بدون ضابطه و فسادهای اداری چه برنامه و مطالباتی دارد، عنوان‌کرد: از ابتدا شورا  از شهردرا آینده خواست که ایشان با ایجاد کمیته‌ای تحت عنوان کمیته انتصابات افراد مورد نظر برای تصدی‌گری مدیریت‌های مختلف شهری را انتخاب سپس منتخبان با نظارت شورای شهر به سمت‌های شهری منصوب شوند.

عضو شورای شهر اهواز درباره حضور نیروهای انقلابی و مومن در مسئولیت‌های مختلف شهرداری اهواز بیان‌کرد: در گذشته انتصاباتی بر اساس روابط فامیلی و دوستانه انجام شد اما در شورای پنجم با وجود نظارت شورا شاهد انتصابات براساس تعهد و تخصص هستیم.

انتهای پیام/

نویسنده : محمد رضا جوادیان بازدید : 11 تاريخ : جمعه 24 شهريور 1396 ساعت: 7:31
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها