مدیر فنی نه، پشنهاد سرمربیگری دارم/ تیم قهرمان جهان را تحویل دادم :: اخبار عمومی ایران

مدیر فنی نه، پشنهاد سرمربیگری دارم/ تیم قهرمان جهان را تحویل دادم

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  سرمربی پیشین تیم ملی تکواندو گفت: استعفای من از تیم ملی در آن زمان به سود جامعه تکواندو بود و اگر بار دیگر پیشنهاد شود، با بررسی شرایط شاید دوباره بازگشتم.

  بیژن مقانلو با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر گفت: زمانی که من از سرمربیگری تیم ملی استعفا دادم، فشارها روز به روز بیشتر می شد و در آن برهه حس کردم رفتن من می تواند برخی حواشی را از بین برده و تیم ملی به آرامش برسد که همین گونه نیز شد. 

  وی افزود: من در مدت چهار سال هدایت تیم ملی به تمامی افتخارات ممکن غیر از مدال المپیک دست پیدا کردم. تیم من سه سال در سطح اول تکواندو جهان حضور داشت، قهرمان جهان بود، قهرمانی آسیا و بازیهای آسیایی را فتح کرده و بیش از ۱۰۰ مدال در میدانهای معتبر کسب کرده بودیم. فقط در المپیک موفق نبودیم و آن هم دلیل داشت. 

  سرمربی پیشین تیم ملی ادامه داد: به قول فوتبالی ها به جای چهار گل، سه گل زدیم و آن گل به آن دلیل به ثمر نرسید که برخی ها نمی خواستند تکواندو ایران با هدایت من به مدال المپیک برسد. چرا که نمی خواستند کسی به غیر از خودشان در تکواندو ایران عملکرد موفقی داشته باشد. به هر حال هم به من و هم تکواندو ایران بد کردند. 

  مقانلو در مورد اینکه این برخی ها چه کسانی هستند؟ اظهار داشت: نیازی نیست نام شخص خاصی را ببرم، چهره این افراد با جامعه تکواندو ایران مشخص است. هدف من موفقیت تکواندو ایران است و برای این موضوع نیز سالها در غالب ورزشکار، مربی و سرمربی  زحمت کشیدم و به هیچ قیمتی حاضر نیستم روزهای بدی برای آن متصور شوم. 

  وی در خصوص پیشنهاد مدیرفنی تیم ملی گفت: در این خصوص صحبتی با من نشده، ولی یکی از دوستان در مورد سرمربیگیری تیم ملی صحبتی با من کرد که در پاسخ گفتم باید شرایط را بررسی کنم. همانطور که گفتم تمام هم و غم من موفقیت تکواندوست و اگر ببینم که می توانم به تیم ملی کمک کنم، بازهم این مسئولیت را برعهده خواهم گرفت. 

  سرمربی پیشین تیم ملی در پایان گفت: در شرایط فعلی فقط برگزاری کلاسهای آموزشی در کشورهای مختلف را در دستور کار دارم. هفته آینده راهی مجارستان خواهم شد و در یک کلاس چهار روزه تجربیات و داشته های خود را انتقال خواهم داد. 

  نویسنده : محمد رضا جوادیان بازدید : 7 تاريخ : جمعه 24 شهريور 1396 ساعت: 7:31
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها ads-123