فرنگی کاران جوان ایران سوم جهان شدند

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

آرشیو مطالب

امکانات وب

به گزارش مشرق، در پایان مسابقات روز دوم این رقابت ها چهار نماینده کشتی فرنگی ایران به دیدار رده بندی راه یافتند كه ميثم دلخاني در وزن 55 كيلوگرم و آرمان عليزاده در وزن 84 كيلوگرم صاحب مدال برنز شدند و محمد مراد الياسي و امين ميرزازاده در اوزان 66 و 120 كيلوگرم پنجم شدند.

در پايان اين مسابقات تيم ايران با كسب 2 مدال برنز و سه عنوان پنجمي با 34 امتياز پس از تيم هاي گرجستان با 51 امتیاز و روسيه با 40 امتياز به مقام سوم رسید.، تیم ایران در سال های 2013، 2014 و 2015 به ترتیب در رقابت های جوانان جهان سوم، هشتم و ششم شده بود.

نتایج کشتی گیران کشورمان در روز دوم به شرح زیر است:

در وزن ۵۵ کیلوگرم میثم دلخانی در دور نخست به مصاف هلاری ماگیسالو از كشور استونی رفت و در مدت زمان یک دقیقه و ۲۹ ثانیه با ضربه فنی به برتری رسید. وی در دور بعد نیز آرتور پتروسیان از روسیه را با نتیجه 2 بر یک شکست داد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. دلخانی در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 15 بر 7 از سد یرنور فیداخمتوف از قزاقستان گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله مقابل یو نامبا از ژاپن با نتیجه 7 بر صفر شکست خورد و به دیدار رده بندی رفت. وی برای کسب مدال برنز به مصاف ژورا آبوویان از اوکراین رفت و با نتيجه 8 بر صفر پيروز شد و به مدال برنز رسيد.

در وزن ۶۶ کیلوگرم محمد مرادالياسي در دور اول مقابل تانتينا از فرانسه که از حمایت هموطنان خود برخوردار بود به روی تشک رفت و در پایان موفق شد با نتیجه ۴ بر ۲ به برتری دست یابد و راهی مرحله یک هشتم نهایی این رقابت ها شود. وی در دور بعد به مصاف فریلوور از سوییس رفت و در پایان ۶ بر صفر به برتری رسید و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. مراد الیاسی در این مرحله با نتیجه 9 بر صفر ایشوا هو از چین را شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله مقابل راماز زوئیدزه از گرجستان را با نتیجه 7 بر 5 شکست خورد و راهی دیدار رده بندی شد. الیاسی در این دیدار با نتيجه 9 بر 4 مغلوب محمد ابراهیم الساید از مصر شد و به عنوان پنجم رسيد.

در وزن 84 كيلوگرم آرمان عليزاده پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف سونيل کومار از هند رفت و با ضربه فنی به برتری رسید و راهی مرحله یک چهارم نهایی این رقابت ها شد. وی در دور بعد مقابل اسلام عباس اف از آذربایجان با نتیجه 14 بر 6 شکست خورد.، اما با حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، علیزاده به گروه بازنده ها رفت. علیزاده در این مرحله  لوکاس استوداچر از اتریش را با نتیجه 10 بر 2 شکست داد و راهی دیدار رده بندی شد. علیزاده در این دیدار با نتيجه 11 بر 2 والاس دوبرووین از روسیه را شكست داد و صاحب مدال برنز شد.

امین میرزازاده نیز در وزن 120 كيلوگرم پس از استراحت در دور نخست در دور دوم و در مرحله یک هشتم نهایی مقابل زویادی پاتاریدزه از گرجستان به روی تشک رفت و در پایان با نتیجه ۴ بر یک شکست خورد، اما با توجه به حضور کشتی گیر گرجستانی در دیدار فینال، میرزازاده به مرحله شانس مجدد رفت. وی در این مرحله گامزات خان اسرافیلوف از آذربایجان را با نتیجه 8 بر صفر شکست داد و راهی دیدار رده بندی شد. میرزازاده در این دیدار مقابل فرنس الماسی از مجارستان با نتيجه 8 بر 4 شكست خورد و پنجم شد.

نویسنده : محمد رضا جوادیان بازدید : 69 تاريخ : پنجشنبه 11 شهريور 1395 ساعت: 2:35
برچسب‌ها :

پر مخاطب ها

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :