شهرک «صوران» سقوط کرد

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

امکانات وب

پر مخاطب ها

آرشیو مطالب

برچسب ها

تکفیری‎های سوری پس از سیطره بر شهر «صوران» سعی دارند شهرک «خطاب» را هم هستند، اما با مقاومت نیروهای سوری تاکنون به نتیجه‎ای نرسیده‏اند.

به گزارش مشرق، تروریست‎ها پس از درگیری‎های سنگین با ارتش سوریه شهر «صوران» را از کنترل نیروهای سوری خارج کردند.

یک منبع میدانی در حماه گفت تروریست‎ها همچنین در تلاش هستند تا شهرک «خطاب» را تصرف کنند، اما با مقاومت نیروهای سوری تاکنون به نتیجه‌ای نرسیده‌اند.

این منبع میدانی با بیان اینکه انبارهای شهرک خطاب در کنترل ارتش سوریه است، افزود: نیروهای سوری همچنان بر شهر «محرده» تسلط دارند.

وی تصریح کرد: شهرک‌های «المصاصنه، البویضه، طیبه الامام، حلفایا» و ایستگاه های نظامی «لحایا و السیریاتیل» در کنترل عناصر تروریستی است.

 آماری از تلفات طرفین در درگیری‌های شمال استان حماه گزارش نشده است. ارتش سوریه همچنین حملات تروریست‌ها به ارتفاع بزام در شمال شهر صوران را دفع کرده و درگیری همچنان در حومه شهرک صوران ادامه دارد.

 ‏کاروانی از تروریست‌ها از شهرک‌های خان سبل، معره النعمان، جبل الزاویه و اریحا در استان ادلب به سوی شهرک مورک در شمال استان حماه اعزام شده اند و در تلاش هستند مناطق جنوبی و شرقی این استان از جمله معردس و کوکب را اشغال کنند.

نویسنده : محمد رضا جوادیان بازدید : 74 تاريخ : پنجشنبه 11 شهريور 1395 ساعت: 2:35
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها