مرزبان: بیشتر بازیکنان قطر مزدوران مدرن هستند

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

آرشیو مطالب

امکانات وب

سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه بابل با اشاره به بازی پنجشنبه شب تیم ملی ایران مقابل قطر گفت: قدرت ما قابل مقایسه با قدرت قطر نیست و امیدوارم در این بازی سه امتیاز را بگیریم.

به گزارش مشرق، علیرضا مرزبان درباره تقابل ایران با قطر در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی روسیه گفت: ایران بعد از جام جهانی تیم بهتری شد و در حال حاضر بازیکنان جوان و باکیفیتی در تیم کی‌روش حضور دارند. قدرت ایران بالاتر از قطر است و ما می‌توانیم با انجام یک بازی خوب آنها را شکست بدهیم. ایران از لحاظ قدرت تیمی به هیچ عنوان با حریفش قابل قیاس نیست.

وی در پاسخ به این سؤال که وجود بازیکنان خارجی در ترکیب تیم ملی قطر نمی‌تواند برای تیم ملی ایران یک تهدید جدی باشد، عنوان کرد: موضوع مهم احساسی است که بازیکنان یک تیم فوتبال به پرچم کشورشان دارند. بازیکنان ایران برای موفقیت تیم کشورشان از جان مایه می‌گذارند، ولی اکثر بازیکنان قطر که ملیت این کشور را ندارند، احساس خاصی درمورد منافع ملی ندارند. در واقع آنها مزدوران مدرن هستند که ممکن است برای به‌دست آوردن پول هر کاری انجام دهند. آنها ممکن است خیلی از اصول خودشان را زیرپا بگذارند.

مرزبان یادآور شد: در فوتبال بحث اتحاد تیمی و احساس بازیکنان یک موضوع بسیار مهم محسوب می‌شود. تیم ملی ما بازیکنان باکیفیتی دارد و همه با یکدیگر همدل هستند تا تیم ملی موفق شود. امیدوارم گام اول را محکم برداریم.

نویسنده : محمد رضا جوادیان بازدید : 34 تاريخ : سه شنبه 9 شهريور 1395 ساعت: 14:19
برچسب‌ها :

پر مخاطب ها

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :