365 روز سال با قصه‌های پیامبر (ص)

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

آرشیو مطالب

امکانات وب

حسین فتاحی این روزها سرگرم پایان بردن مجموعه 12 جلدی «سی روز با پیامبر» است تا بچه‌ها برای 365 روز سال قصه از پیامبر اکرم(ص) داشته باشند.

به گزارش مشرق، حسین فتاحی از نویسندگان کشورمان درباره فعالیت‌های اخیرش گفت: به تازگی مجموعه‌ای برای بچه‌ها نوشته ام به نام «سی روز با پیامبر (ص)» که قرار است در 12 جلد برای بچه‌ها منتشر شود و تا کنون 9 جلد از آن منتشر شده است.

وی افزود: در این مجموعه که 365 روز سال را پوشش می‌دهد و هر روز یک قصه از پیامبر اکرم برای بچه‌ها دارد و در آن مجموعه کاملی از قصه واره‌ها یا تصویرهایی از زندگی پیامبر(ص) را گرد آورده‌ام.

این نویسنده کودک و نوجوان اظهار داشت: در این داستان‌ها، از کودکی تا رحلت پیامبر و همه زندگی آن حضرت شامل زندگی خانوادگی، اجتماعی، سیاسی، پیامبری و کلا همه ابعاد زندگی آن حضرت برای بچه‌ها داستان آورده‌ام.

فتاحی گفت: این کتاب، مجموعه کاملی است که با متنی سادی و با استفاده از مستندترین مطالب تاریخی درباره زندگی پیامبر نوشته شده است.

نویسنده کتاب «زندانی قلعه هفت حصار» درباره روند انتشار این مجموعه گفت: انتشارات قدیانی یعنی ناشر این مجموعه قرار است 3 جلد دیگر این کتاب‌ها را تا پایان امسال منتشر کند و پس از پایان یافتن مجموعه،‌ همه داستان‌ها در یک کتاب با قطع رحلی بزرگ با عنوان 365 روز با پیامبر منتشر شود.

وی افزود: این روزها نیز بسیار درگیر خواندن 3 جلد آخر همین مجموعه هستم و چون نوشتن درباره زندگی معصومان کار بسیار حساسی است، تمام وقتم صرف این مجموعه می‌شود و کار جدیدی شروع نکرده‌ام.

نویسنده : محمد رضا جوادیان بازدید : 39 تاريخ : سه شنبه 9 شهريور 1395 ساعت: 9:18
برچسب‌ها : 365 روز سال,تو که 365 روز سال,دانلود آهنگ 365 روز سال سپیده,365 روز غذای سالم,متولدین 365 روز سال,دانلود آهنگ 365 روز سال,کتاب 365 روز غذای سالم,365 قصه برای 365 روز سال,

پر مخاطب ها

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :