سردار فدوی: آمریکا در وضعیت فلاکت‌باری به سر می‌برد

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

آرشیو مطالب

امکانات وب

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: آمریکا در وضعیت فلاکت‌باری به سر می‌برد.

به گزارش مشرق، سردار علی فدوی در پاسخ به این سئوال که رصد آمریکایی‌ها چگونه انجام می‌شود، اظهار داشت: باید بگوییم آمریکا در وضعیت فلاکت‌باری به سر می‌برد و خیلی نباید کسی را که رو به فلاکت است یاد کرد.

وی در پاسخ به سئوالی درباره اهمیت تولید نخستین دستگاه خشک‌کن انجمادی در کشور افزود: کار ویژه‌ای صورت گرفته و این کار درحالی که به لحاظ کاربردی یک سطح عام و کامل را از همه قشرهای مردم می‌تواند در بر بگیرد.

سردار فدوی اضافه کرد: این کار، یک کار بزرگ است و امیدواریم که به زودی شاهد باشیم که این کار بزرگ ‌در امور دائمی و روزانه مردم خاصه کشاورزان ما از طرفی، در جاهایی مثل سرم‌سازی از طرف دیگر یک موضوع دائمی باشد و هر روز مردم ما در معرض بهره و برکات آن باشند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران در پاسخ به سئوالی درباره ضرورت حمایت از این شرکت‌های دانش‌بنیان و اقدامات از این دست گفت: همان‌طور که باور عزیزان جوان، دانش‌بنیان کار است، حمایت‌هایی را نیاز دارند تا کاری را به سرانجام برسانند چرا که این افراد مجموعه‌ای تازه و جوان هستند که نیاز به حمایت‌های مختلف از جمله حمایت‌های مالی دارند.

سردار فدوی خاطرنشان کرد: برای اینکه آنچه را باور دارند و تخصص آن را دارند به سرانجام برسانند باید حمایت شوند زیرا زمانی‌که 5 جوان برای یک کار علمی در کنار یکدیگر جمع می‌شوند درحالیکه پولی ندارند باید به آنها کمک کرد تا به اهدافشان برسند.

نویسنده : محمد رضا جوادیان بازدید : 32 تاريخ : دوشنبه 8 شهريور 1395 ساعت: 7:57
برچسب‌ها :

پر مخاطب ها

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :