سردار فدوی: آمریکا در وضعیت فلاکت‌باری به سر می‌برد

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

امکانات وب

پر مخاطب ها

آرشیو مطالب

برچسب ها

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: آمریکا در وضعیت فلاکت‌باری به سر می‌برد.

به گزارش مشرق، سردار علی فدوی در پاسخ به این سئوال که رصد آمریکایی‌ها چگونه انجام می‌شود، اظهار داشت: باید بگوییم آمریکا در وضعیت فلاکت‌باری به سر می‌برد و خیلی نباید کسی را که رو به فلاکت است یاد کرد.

وی در پاسخ به سئوالی درباره اهمیت تولید نخستین دستگاه خشک‌کن انجمادی در کشور افزود: کار ویژه‌ای صورت گرفته و این کار درحالی که به لحاظ کاربردی یک سطح عام و کامل را از همه قشرهای مردم می‌تواند در بر بگیرد.

سردار فدوی اضافه کرد: این کار، یک کار بزرگ است و امیدواریم که به زودی شاهد باشیم که این کار بزرگ ‌در امور دائمی و روزانه مردم خاصه کشاورزان ما از طرفی، در جاهایی مثل سرم‌سازی از طرف دیگر یک موضوع دائمی باشد و هر روز مردم ما در معرض بهره و برکات آن باشند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران در پاسخ به سئوالی درباره ضرورت حمایت از این شرکت‌های دانش‌بنیان و اقدامات از این دست گفت: همان‌طور که باور عزیزان جوان، دانش‌بنیان کار است، حمایت‌هایی را نیاز دارند تا کاری را به سرانجام برسانند چرا که این افراد مجموعه‌ای تازه و جوان هستند که نیاز به حمایت‌های مختلف از جمله حمایت‌های مالی دارند.

سردار فدوی خاطرنشان کرد: برای اینکه آنچه را باور دارند و تخصص آن را دارند به سرانجام برسانند باید حمایت شوند زیرا زمانی‌که 5 جوان برای یک کار علمی در کنار یکدیگر جمع می‌شوند درحالیکه پولی ندارند باید به آنها کمک کرد تا به اهدافشان برسند.

نویسنده : محمد رضا جوادیان بازدید : 32 تاريخ : دوشنبه 8 شهريور 1395 ساعت: 7:57
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها